Telekom – Ericsson-LG

Telekom – Ericsson-LG

Ericsson LG iletişim sistemleri, işinizi kolaylaştıran yapıda ergonomik çözümler sunmaktadır. Ericsson LG Santral sistemleri tam anlamıyla modüler ve dağınık mimari yapısıyla Sizin için tasarlanmış olan uçtan uca IP(Pure IP) haberleşme çözümü VoIP dünyasının tüm avantajlarından en üst seviyede faydalanmanızı sağlar.

İletişim sistemleri, olabildiğince basit, kolay kullanılabilen, işletmenizin büyümesi doğrultusunda ekonomik bir şekilde güncellenebilen bir sistem olmalıdır. Bir haberleşme sisteminin kullanıcı özellikleri açık ve anlaşılır olmalıdır ki kullanıcı dostu olabilsin.

Tek bir ses/veri altyapısı ile sistem yönetim maliyetlerini inanılmaz derecede minimize eder. Kolay kurulum ve programlama yapısıyla Ericsson-LG , haberleşme yöneticileri tarafından istenilen yerde ihtiyaca göre yapılandırılabilmesi özelliği sayesinde diğer hantal ve kurulumu haftalar alan sistemlere karşı tercih edilen bir sistemdir. Modüler ağ geçitleri, terminaller ve yazılım tabanlı uygulamalar, kablolu/kablosuz ağ bağlantısının olduğu her yerde IP haberleşme sisteminizin bir abonesi ya da bileşeni olabilir. Yedek güç ünitesi ve ana işlemci ara yüzleri ile kesintisiz haberleşme ve yönetim olanakları sunmaktadır. Akıllı Ericsson-LG yönetim ara yüzü sayesinde, dağıtık yapıdaki tüm bileşenlerin yönetiminde zaman ve tasarruf sağlanır. 1.000 adet Ericsson-LG sistemi izleyip yönetebilir ve tek tuşla her bir sistemin veritabanı ve bakımları yapabilir. Modüler donanım ve yazılım özelliği sayesinde firmanızın ihtiyaçları çerçevesinde kolayca ilave modül ya da sistem ekleyebilirsiniz.

Ericsson-LG Hakkında
LG Elektronik ve Ericsson ARGE gücünü 1 Temmuz 2010′ da birleştirerek dünya pazarındaki gücünü arttırdı.

•1961 Kore’de ilk telefonu üretti
•1973 Kore’de ilk PABX üretimini gerçekleştirdi
•1995 Dünyanın ilk CDMA ürününü üretti
•2001 IMT-2000 sistemini satışa sundu
•2005 LG-Nortel ortaklığı kuruldu
•2007 ilk L2 anahtarını (Switch) üretti
•2010 ERICSSON-LG ortaklığı kuruldu
“Yaşam tecrübelerine bağlantı”
•Yönetiminizin kolaylaştırılması
•ış akışının düzenlenmesi
•Çalışanların verimini arttırılması
•Yeni teknolojilerin kullanımı ile firmanızın değerinin arttırılması
•Çalışanlarınızın haberleşme ve paylaşımda verimliliğin arttırılması

En Yeni IP Santral Uygulamaları
IPECS, LG-Ericsson mühendislerinin küçük, orta ve büyük işletmelerin IP Haberleşme ihtiyacını en üst seviyede karşılamak bağlamında tasarladığı bir üstün teknoloji ürünüdür. Modüler ve tamamen dağıtık mimari yapısına ilave olarak zengin ve kolay kullanılabilen özelliklere sahip, 12.000 porta kadar büyüyebilen, birçok donanım ve uygulama seçenekleri sunan IP haberleşme sistemidir.

İş Yerinizin Verimliliğini Arttırın
KOBİ ve büyük işletmelerde verimlilik artışının sürekliliği çok önemlidir. IPECS UCS verimlik artışını sağlayacak birçok IPECS uygulamasından bir tanesidir. IPECS UCS SMB ve LMB kullanıcıları için tasarlanmış bir sezgisel masaüstü ortak çalışma ve paylaşım uygulamasıyla kullanıcılar iş ortamında verimliliklerini en üst seviye çıkarabilmektedirler. Nerede olursanız olun, şirketinizin haberleşme olanaklarını en üst sevide kullanabilirsiniz. Tek bir tıkla, UCS Kullanıcısı anında şirket telefon rehberi ve benzeri ortak kullanım kaynaklarına erişebilir. Yerindelik bilgisi ile haberleşmedeki gecikme ve zaman kayıplarının önüne geçecek en uygun yöntemle tüm çalışanlar arası sağlıklı haberleşme. Anlık Mesajlaşma, Sesli Haberleşme, Video Konferans, KMS ve daha birçok farklı haberleşme yöntemleri. Uygulama ve dosya paylaşımı ile satış rakamları gibi en son bilgilere kolay erişim iş verimliliğinin artırılması ve zamandan tasarruf. IPECS UCS, tüm haberleşme olanaklarını sezgisel ara yüze sahip tek bir platformda birleştirerek iş yaşamında verimliği en üst seviyeye çıkaran bir uygulamadır.

Haberleşme Giderlerinin Düşürülmesi
IPECS, tam anlamıyla modüler ve dağıtık mimari yapısıyla VoIP dünyasının tüm avantajlarından en üst seviyede faydalanmanızı sağlar. Tek bir ses/veri altyapısı ile sistem yönetim maliyetlerini inanılmaz derecede minimize eder. Kolay kurulum (Tak-Çalıştır) ve programlama yapısıyla haberleşme yöneticilerinin istenilen yerde ihtiyaca göre yapılandırılabilmesi özelliği sayesinde diğer hantal ve kurulumun haftalar alan sistemlere karşı tercih ettiği bir sistemdir. Modüler ağ geçitleri, terminaller ve yazılım tabanlı uygulamalar kablolu/kablosuz ağ bağlantısının olduğu her yerde IP haberleşme sisteminizin bir abonesi ya da bileşeni olabilir. Yedek güç ünitesi ve ana işlemci ara yüzleri ile kesintisiz haberleşme ve yönetim olanaklarını sunmaktadır. Akıllı IPECS yönetim ara yüzü sayesinde, dağıtık yapıdaki tüm bileşenlerin yönetiminde zaman ve yönetim giderlerinden yüksek oranda tasarruf sağlar. Sistem yöneticileri tek bir sunucuda 1 000 adet IPEC sistemi izleyip yönetebilir ve tek bir tuşla her bir sistemin veritabanı ve bakımlarını yapabilir. Modüler donanım ve yazılım özelliği sayesinde firmanızın ihtiyaçları çerçevesinde kolayca ilave modül ya da sistem ekleyebilirsiniz.

Call Server Ve Ağ Geçitleri
IPECS Çağrı Sunucusu (MFIM), IPECS sistemlerin kalbi niteliğindedir. Bu son derece güvenilir sunucu, uç noktadaki bileşenler ve ağ kaynaklarının sağlıklı bir şekilde haberleşme ve yönetimini sağlar. ışletmenizin ihtiyacına göre yirmi kullanıcıdan binlerce kullanıcıya kadar en iyi hizmeti verecek kapasiteye karşılık gelecek Çağrı Sunucusunu seçebilirsiniz. Modüler tipteki IPECS Ağ Geçitlerini kolayca çağrı sunucusuna ağınız üzerinden bağlayabilirsiniz ve böylece analog, sayısal, SIP bağlantılarını hem dahili hem de harici bazda yapılandırabilirsiniz. Basit modüler yapısı sayesinde, kolay ve esnek yapılandırma ile bugünden geleceğin haberleşme ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Related Posts