Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Hikvision Alarm, müşteriler hakkında sahip olduğumuz kapsamlı bilgileri dünya lideri teknolojilerle bir araya getiren hırsız ihbar alarmı çözümleri sunar. Hikvision, çeşitli pazar segmentleri ve dikey uygulamalar için uygun, en üst düzey hırsız ihbar ürünleri sağlar. Bunlar arasında konut ve SOHO (küçük ofis/ev ofisi) çözümlerinden ticari, sağlık, liman, havaalanı ve kritik altyapı uygulamalarına kadar her şey yer alır.

Kablolu Alarm Sistemi

Hikvision Kablolu Güvenlik Kontrol Panelleri, perakende senaryolarından sanayiye kadar birçok farklı durumda üstün koruma sağlar.

Ürün yelpazesinde iki kontrol paneli bulunur: standart RS485 modeli ve daha büyük kurulumlar için oldukça geniş bir aralığa sahip M-BUS modeli. Bu seçenek, ürün yelpazesinin tam esneklikle genişleticiler ve tekrarlayıcılar üzerinden ölçeklenebilir kurulumla hemen hemen tüm hırsız ihbar uygulamalarına cevap vermesini sağlar.

Entegrasyonu temel alan bu kontrol panelleri, çok çeşitli kablolu sensör ve detektör ürünlerini de kapsayan Hikvision video ve hırsız ihbar cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu entegrasyon, birden çok sistem yönetimi ve kurulumu için ideal bir platform sağlayan iVMS yazılımı aracılığıyla gerçekleştirilir.

Kablosuz Alarm Sistemi

Teknolojilerin oluşturduğu bu üst düzey sinerji çeşitli yapılandırma yöntemleri, tam kontrol ve Hik-Connect akıllı cihaz uygulaması ve iVMS ile kurulum özelliklerinin yanı sıra devrim niteliğindeki Hizmet Olarak İzinsiz Giriş Doğrulama (IVaaS) yoluyla videolu doğrulama imkanı tanıyan küçük, kompakt ve mütevazı bir panelde sunulur.

Pazardaki diğer videolu doğrulama yöntemleri olayları doğrulamak için düşük kaliteli statik görüntüler göndermeye dayanırken IVaaS, önceleri ayrı olan video ve izinsiz giriş sistemlerini tek bir platformda birleştirerek operatörlere bir alarm durumunda beş saniyelik alarm öncesi ve iki saniyelik alarm sonrası görüntü olmak üzere yedi saniyelik görüntü sunar.

Sistem; dahili ve harici detektörler, kontaklar, anahtarlıklar ve can güvenliği sensörleri gibi çok çeşitli uygulamadan gelen 32 adete kadar kablosuz girişi destekler. Kapsamlı kablosuz hırsız ihbar cihazları serisi, sinyal gücü göstergeleri ve tek düğmeyle bağlantı özelliğiyle sunulan kolay kurulum sayesinde tam güven ve iç rahatlığı sağlayan ödüllü, kanıtlanmış ve patentli hırsız ihbar teknolojilerine sahiptir.

Prosec Panel Mobil Uygulaması
Tek Dokunuş ile

Dilediğiniz Yerden Kontrol

Alarm Sistemini Kurma ve Çözme
Alarm Sisteminizi kurma,çözme,ev içi kurma işlemlerini dilediğiniz yerden mobil uygulamamız aracılığıyla yapabilirsiniz.
Çıkış Kontrol
Evinizdeki tüm elektronik aletleri uygulamamamız aracılığı ile kontrol edebilirsiniz. Klima açma ve kapama, priz kontrol, aydınlatma kontrol aklınıza gelebilecek tüm elektronik aletleri tek bir yerden kontrol edin.
Tam Programlama
Alarm Sisteminizin tam programlamasını da mobil uygulamamız aracılığıyla uzaktan kolayca yapabilirsiniz.
Bölgeleri ByPass Etme
Alarm Sisteminizin Bölgelerini ByPass etme işlemini mobil uygulamamız aracılığıyla dilediğiniz yerden yapabilirsiniz.
Kamera İzleme
Uygulamaya kaydettiğiniz kameralarınızı ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duymadan izleyebilirsiniz.
Acil Alarm Butonları
Acil yardıma ihtiyaç duyduğunuzda sisteme kaydettiğiniz telefon numaralarına SMS ile konumunuz bildirilir.
Tuş Takımları
Alarm Panelleri Teknik Özellikleri

Doğrudan GPRS,ETHERNET veya PSTN Haberleşme
Mobil Uygulama ile Uzaktan Yönetim
Çift AHM Desteği
8 Bölge 19 Bölgeye kadar arttırılabilir.
( PRO-P8272 Panel ile 272 Bölgeye Kadar )
20 Farklı Şifre ( PRO-P8272 Panel ile 40 Şifre )
Kullanıcılara Gün ve Saate Göre Yetki Verebilme
Isı Kontrol ve Otomasyonu
USB Bellek ile Olay Kayıtlarını Alma
USB Bellek Portu ile Yazılım Güncelleme
Ev Otomasyon Özellikleri
Çoklu Dil Desteği
PDKS olarak Kullanabilme
Kumanda ile Kurma ve Çözme ( PRO K3 Tuş Takımı ile )
Çıkışlarda Otomasyon Özellikleri
Kart veya Tag ile Kurma Çözme ( PRO K2 Tuş Takımı ile )
USB Bellek ile Ayarları İçe/Dışa Aktarma

Related Posts